Przejdź do głównego menu Przejdź do sekcji głównej Przejdź do stopki

Informacje dla bibliotekarzy

Wersją pierwotną czasopisma „Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego” jest wersja elektroniczna. Zachęcamy do odwiedzenia „Archiwum numerów” i lektury tekstów opublikowanych na łamach półrocznika, które są dostępne na zasadach Open Access i na wolnej licencji.

Zachęcamy biblioteki naukowe do dodania naszego czasopisma do swoich baz danych czasopism elektronicznych. Warto zauważyć, że otwarty system publikacji naszego  czasopisma (Open Journal System) jest bardzo wygodny przede wszystkim dla pracowników naukowych i studentów korzystających z biblioteki, ale także dla hobbystów i wielu innych osób niezwiązanych ściśle ze światem nauki.

Czasopismo posiada też tradycyjną, drukowaną wersję, którą można zamówić do bibliotek. Drukowaną wersję periodyku można nabyć w Wydawnictwie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (zob. tutaj). Istnieje również możliwość przesłania egzemplarzy czasopisma w ramach tzw. wymiany międzybibliotecznej – w tym celu prosimy o kontakt z dr Pawłem Lewandowski, e-mail: kkpp@kul.pl

Jeśli życzyliby sobie Państwo otrzymywać informacje o nowo opublikowanych numerach oraz inne ważne informacje związane z półrocznikiem „Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego”, zachęcamy do rejestracji na stronie czasopisma.

Dane wprowadzone w czasie rejestracji w Open Journal System (OJS) są przez Redakcję półrocznika „Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego” wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z funkcjonowaniem czasopisma. Nie będą przekazywane innym podmiotom. W szczególności nie będą wykorzystywane w celach handlowych czy marketingowych (zob. pełne informacje dot. Polityki prywatności).