Przejdź do głównego menu Przejdź do sekcji głównej Przejdź do stopki

Informacje dla czytelników

Szanowny Czytelniku, jeśli życzysz sobie otrzymywać informacje o nowo opublikowanych numerach oraz inne ważne informacje związane z czasopismem „Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego”, zachęcamy do rejestracji na stronie czasopisma.

Dane wprowadzone w czasie rejestracji w Open Journal System (OJS) są przez Redakcję wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z funkcjonowaniem czasopisma. Nie będą przekazywane innym podmiotom. W szczególności nie będą wykorzystywane w celach handlowych czy marketingowych (zob. pełne informacje dot. Polityki prywatności).

Zachęcamy do odwiedzenia „Archiwum numerów” i lektury tekstów opublikowanych na łamach półrocznika „Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego”, które są dostępne na zasadach Open Access i na wolnej licencji.

Drukowaną wersję periodyku można zamawiać w Wydawnictwie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (zob. tutaj).